titan-magnetit
bilan ulashing
Bo‘g‘inlarga bo‘linishi: [ti-tan-mag-ne-tit]
TITAN-MAGNETIT so‘zining sinonimlarini Sinonim.uz saytida qidirib ko‘ring.
ТИТАН-МАГНЕТИТ so‘zining kirillcha yozilishi Lotin.uz sayti tomonidan taqdim qilingan.
TITAN-MAGNETIT so‘zining ma’nosi va izohi bilan Izoh.uz saytida tanishsangiz bo‘ladi.
TITAN-MAGNETIT
so‘zida unli harflarning soni 5 ta va ular qizil rang bilan belgilangan.
Ular quyidagilar: I, A, A, E, I
TITAN-MAGNETIT
so‘zida undosh harflarning soni 8 ta va ular ko‘k rang bilan belgilangan.
Ular quyidagilar: T, T, N, M, G, N, T, T
TITAN-MAGNETIT so‘zidagi barcha harflarning va bo‘g‘inlarning soni:
-
unlilar: 5
undoshlar: 8
hamma harflar: 13
bo‘g‘inlarning soni: 5
Kelishiklar
- Bosh kelishik titan-magnetit
- Qaratqich kelishigi titan-magnetitning
- Tushum kelishigi titan-magnetitni
- Jo‘nalish kelishigi titan-magnetitga
- O‘rin-payt kelishigi titan-magnetitda
- Chiqish kelishigi titan-magnetitdan